top of page

У ОХМАТДИТ ВДАЛОСЯ ЗАМІНИТИ 30-РІЧНИЙ МІКРОСКОП НА СУЧАСНИЙ

Завдяки благодійникам у відділенні пластично-реконструктивної мікрохірургії НДСЛ «Охматдит» вдалося замінити обладнання 30-річної давнини на сучасний мікроскоп для проведення операцій. У відділенні проводиться лікування багатьох травм та патологій: переломи; вивихи кінцівок; політравми; ампутації; пошкодження сухожиль, судин, нервів; пухлин кисті; родовий параліч кінцівок тощо. Провідним напрямком роботи є лікування вроджених вад розвитку обличчя та їх наслідків.Нове обладнання почало використовуватися лікарям одразу після того, як потрапило в Охматдит. Завдяки сучасному мікроскопу в той же день фахівці змогли успішно пришити травмований пальчик пацієнта, який вже був на межі ампутації.


Мікроскоп від відомої німецької групи компаній Ляйка (Leica) з подвійним бінокуляром для роботи з асистентом. Має магнітні гальма, ксенонове освітлення і регулюєме фокусування.


Так виглядало медичне обладнання на якому ще донедавна проводили операції, яке було встановлено у лікарні у 1990 році, та було застарілим та несправним. Завдяки всім Вам, сьогодні відділення отримало сучасний мікроскоп експертного рівня, а нашим дітям тепер проводять операції з залученням найкращого європейського медичного обладнання!«Новий оптичний пристрій має набагато кращу якість зображення, завдяки чому вдалося зменшити тривалість операції та покращити якість накладання швів. Мікроскоп мобільний, сучасний, з хорошою оптикою. Він дозволяє надавати допомогу на найкращому рівні усім пацієнтам, навіть діткам, які отримали поранення внаслідок бойових дій», - зазначив Валерій Бовкун, завідувач відділення пластично-реконструктивної мікрохірургії Охматдиту.


Хірургічний мікроскоп оснащений електричними засобами управління зміною положення, кутами нахилу та іншими автоматичними налаштуваннями.

  • Висока оптична візуалізація з великою глибиною різкості;

  • Плавне налаштування масштабування та фокусування за допомогою електричних приводів;

  • Важіль підвіски дозволяє практично без зусиль позиціонувати пристрій;

  • Багатофокусний об’єктив;

  • Ергономічність та легкість в управлінні;

  • Можливість встановлення додаткових фото/відеомодулів (камера, відеореєстратор, монітор тощо);

  • Ручний та педальний перемикачі.Дякуємо нашим добрим друзям та благодійникам Academy of Advanced Aesthetics, Academy of AA West, які провели благодійний збір серед клієнтів та співробітників своєї компанії.


Також нашим друзям і благодійникам Dr. Ruth, Steven Ryave, Dr. Julia Zavadsky, та Єврейському хору Великої Філадельфії, які у червні минулого року провели благодійний концерт для дітей України - Співаємо від серця.
Нашому партнеру та давнім друзям Київському Національному академічному театру Оперети - які провели серію благодійних заходів "Підтримка НДСЛ "Охматдит".


Щиро вдячні всьому дипломатичному корпусу України, які також долучилися до благодійного збору та кожному, хто долучився до допомоги НДСЛ «Охматдит».

Слава Україні!

10 переглядів0 коментарів