top of page

ОПТИЧНА СИСТЕМА KARL STORZ У ВІДДІЛЕННЯ ДИТЯЧОЇ ТА ПІДЛІТКОВОЇ ГІНЕКОЛОГІЇ

Завдяки Американським радам з міжнародної освіти, та за їх підтримки у НДСЛ "ОХМАТДИТ" з'явилося важливе медичне обладнання - оптична система KARL STORZ, яка призначена для проведення лапароскопічних втручань у дівчаток, у відділенні дитячої та підліткової гінекології НДСЛ «Охматдит».


Ця нова технологія дозволить лікарям здійснювати хірургічні втручання з меншим ризиком травматизації, що призведе до зменшення втрат крові та сприятиме швидкому відновленню пацієнток.

«Ми отримали надзвичайно важливе обладнання для нашої роботи. Ця оптична система призначена для лапароскопії. Протягом останніх років більшість хірургічних процедур у дівчаток проводиться лапороскопічним методом. Це не лише видалення пухлин яєчників, а й вирішення проблем статевого розвитку, уникнення злоякісних утворень, корекція аномалій розвитку та видалення великих пухлин. Всі ці процедури можливі завдяки лапороскопії. Проте належної оптики виконати такі втручання просто неможливо!", - пояснює Ірина Всеволодівна, завідувачка відділення дитячої та підліткової гінекології.

Щиро вдячні всім, хто підтримує Охматдит у його благородній місії допомоги дітям!


Слава Україні!

9 переглядів0 коментарів

コメント


bottom of page