top of page

чт, 09 бер.

|

Київ, ТРЦ River Mall

Серія фотовиставок “Діти і війна”

Виставка буде проходити на території ТРЦ на протязі місяця. Також під час проведення виставки, будуть надаватись первинні консультації від лікарів "Охматдит".

Реєстрацію закрито
Інші заходи
Серія фотовиставок “Діти і війна”
Серія фотовиставок “Діти і війна”

Час та місце

09 бер. 2023 р., 17:00 – 09 квіт. 2023 р., 18:00

Київ, ТРЦ River Mall, Дніпровська набережна, 12, Київ, Україна, 02081

Про захід

До річниці війни найбільша дитяча лікарня "Охматдит" запускає фотовиставку робіт про історії постраждалих пацієнтів та роботу лікарів під час російської війни в Україні. Наші спеціалісти залишилися на своїх робочих місцях навіть тоді, коли поруч з лікарнею лунали вибухи та було чутно звуки перестрілок. У лікарні рятували і дітей, і дорослих, постраждалих від російських атак. Ця виставка висвітлюватиме роботу і життя нашої лікарні під час війни, а також історії маленьких пацієнтів. На кожній роботі ви зможете знайти QR код, за яким можна буде зробити благодійний донат на підтримку "Охматдиту".

Виставка проходитиме у торгівельних центрах, бібліотеках та закордоном.

А саме: ТРЦ «River Mall» (офіційне відкриття у четверг 09.03 о 17:00), ТРЦ «Retroville» (офіційне відкриття у пятницю10.03 о 15:00), та Національна бібліотека України імені Ярослава Мудрого (офіційне відкриття субота 11.03 об 13:00), також за кордоном у Норвегії та Польщі вже відбулось відкриття. На деяких локаціях вестимуть прийоми пацієнтів наші лікарі.

Рік тому наше життя перевернулося. На жаль, наші діти тепер знають звуки вибухів, розрізняють снаряди та лікуються від поранень. Поранень війни. Ще вчора зовсім здорові діти. Наші працівники втрачали домівки, жили у лікарні, потрапляли під окупацію і йшли на фронт. Люди, які присвятили себе безкінечному порятунку і маніфестації життя, за цей рік побачили багато горя і смертей.

За цей рік через найбільшу дитячу лікарню України — "Охматдит" пройшли тисячі пацієнтів. Ми відкрили свої двері для поранених дітей та дорослих, продовжили лікування у звичному режимі, адже війна не зупинила хвороби. А українці потрібні нам щасливі та здорові!

Наша лікарня ані на мить не припинила свою роботу. За цей рік кожен міг остаточно переконатися, наскільки уся команда "Охматдиту" віддана тому, що робить. Рік тому ми зіштовхнулися з безпрецедентним злом. Ми були у відчаї. І тоді був час перших серйозних рішень – попри все ми працюємо, ми рятуємо і ми виконуємо свій обов’язок як медики, як громадяни, як люди.

Розклад


  • 1 година

    Офіційне відкриття в ТРЦ "River Mall

    Дніпровська Набережна, 12

  • 1 година

    Офіційне відкриття в ТРЦ "Retroville"

    проспект Правди, 47
Доступна ще 1 позиція

Поділитися

bottom of page