top of page

чт, 07 бер.

|

Місце повідомимо незабаром

Проєкт "12 ДРУЗІВ ОХМАТДИТу"

На початку цієї надихаючої ініціативи, талановитий художник створює дванадцять чарівних арт-об'єктів "Бравий Котик", кожен з яких символізує історію одного з 12 мужніх пацієнтів Охматдиту.

Проєкт "12 ДРУЗІВ ОХМАТДИТу"
Проєкт "12 ДРУЗІВ ОХМАТДИТу"

Час та місце

07 бер. 2024 р., 00:30

Місце повідомимо незабаром

Про захід

Цей творчий процес починається з моменту, коли дитина, під керівництвом знаменитого амбасадора, розробляє на папері ескіз майбутньої скульптури. Маленькі художники вкладають частинку своєї душі у дизайн котиків, створюючи їх відображенням своїх унікальних історій та боротьби.

У кульмінації проєкту, художник у своїй студії оживляє ці задуми, перетворюючи кожного котика на унікальний лімітований арт-об'єкт. Це не просто фігурки – це символи надії, мужності та нескінченної фантазії дітей, які борються за своє здоров'я. Залучаючи увагу громадськості до важливої місії Охматдиту, кожен "Бравий Котик" розповідає свою історію, закликаючи до підтримки та розуміння. Зацікавтеся, долучіться, станьте частиною цієї чудової історії перетворення та надії.

Ми раді анонсувати захоплюючу ініціативу, що зближує серця і таланти на благо дітей Охматдиту. Наш проект об'єднує знаменитостей України - видатних артистів, журналістів, спортсменів, та благодійників, кожен з яких стає частиною неповторної історії допомоги, формуючи дует з пацієнтами нашої лікарні.

На вулицях Києва та на стінах столичних закладів з'являються стріт-стікери та арт-інсталяції, що оживають завдяки фото наших амбасадорів з пацієнтами. Кожен стікер містить QR-код, що веде до нашої благодійної скриньки - місток до допомоги є буквально під ногами перехожих.

Цьогоріч 1 червня, у символічний День захисту дітей, ми проведемо благодійний аукціон, на якому представимо неповторні арт-об'єкти. Це будуть ексклюзивні скульптури, втілені в матеріал за дизайном дітей та їх зіркових партнерів, кожна з яких - унікальна історія боротьби та надії. Всі кошти, зібрані з аукціону, підуть на підтримку наших маленьких героїв у Охматдиті.

Серед зірок, що вже приєдналися до благодійної справи, - Володимир Жовнір, Альона Омаргалієва, Владислав Ващук, Дмитро Монатік. 

Більше інформації про даний проєкт Ви можете дізнатись за посиланням:

https://www.ohmatdytfund.org/post/12friends-of-ohmatdyt

Залишайтеся з нами та слідкуйте за оновленнями у наших соціальних мережах:

Долучайтесь до нас, щоб створювати світле майбутнє для дітей разом!

Поділитися

bottom of page