top of page

пн, 04 бер.

|

НДСЛ "ОХМАТДИТ"

Опікуємося передчасно народженими дітьми

Підтримка передчасно народжених дітей для виходжування по методу "Кенгуру", надання благодійної допомоги у вигляді мультифункціональних укладок індивідуально кожній дитині. Та підтримка відділення інтенсивного виходжування глибоко недоношених дітей.

Опікуємося передчасно народженими дітьми
Опікуємося передчасно народженими дітьми

Час та місце

04 бер. 2024 р., 00:47

НДСЛ "ОХМАТДИТ"

Гості

Про захід

Ця ініціатива набуває особливого значення, враховуючи, що кожне десяте немовля у світі народжується раніше встановленого терміну. Такі діти, чия вага іноді не досягає навіть 500 грамів, знаходяться у критичному стані з перших хвилин свого життя. Їхнє виживання залежить від сучасного медичного обладнання, висококваліфікованої медичної допомоги, а також від створення оптимальних умов для їх виходжування та розвитку.

Мультифункціональні укладки для виходжування по методу "Кенгуру", спеціально розроблені для задоволення потреб глибоко недоношених дітей. Вони не тільки сприяють правильному формуванню кістково-м'язової системи та черепа малюків, але й підтримують важливі фізіологічні процеси, забезпечуючи більш стабільний розвиток. Крім того, завдяки своїй унікальній конструкції, такі укладки мають форму "гніздечка", повторюючи форму матки, та створюючи додаткове відчуття захищеності для немовляти. Цей проєкт направлений на підтримку відділення інтенсивного виходжування глибоко недоношених дітей НДСЛ "Охматдит". Річна потреба на такі гнізда складає 180 тис. гривень.

Підтримати цю добру справу Ви можете, зробивщи внесок на офіційний рахунок БО "Блвгодійний фонд "Охматдит - здлрове дитинство" за посиланнаям: ДОПОМОГА

!!! В призначенні платежу просимо зазначати: Благодійна допомога (Метод Кенгуру)

Картковий гривневий рахунок в "ПРИВАТБАНК"

5169 3351 0450 2816

  • ​ПЕРЕКАЗИ ЗА РЕКВІЗИТАМИ

Рахунок в "ОТП Банк" основний рахунок мультивалютний  (IBAN)

UA073005280000026003000025114

ЄДРПОУ

44751319

Отримувач

Благодійна Організація "Благодійний Фонд "Охматдит - здорове дитинство"

Призначення платежу

Благодійна допомога (Метод Кенгуру)

Фонд щиро вдячний всім хто долучився до благодійності!

Слава Україні!

Поділитися

bottom of page