top of page

вт, 07 лют.

|

Київ, Національна оперета України

Національна оперета України відкриває серію благодійних заходів «Підтримка НДСЛ «Охматдит»

Київський Національний академічний театр Оперети при сприянні Благодійної організації «Благодійний фонд «Охматдит – здорове дитинство» започатковує серію благодійних заходів направлених на підтримку Національної дитячої спеціалізованої лікарні «Охматдит»

Реєстрацію закрито
Інші заходи
Національна оперета України відкриває серію благодійних заходів «Підтримка НДСЛ «Охматдит»
Національна оперета України відкриває серію благодійних заходів «Підтримка НДСЛ «Охматдит»

Час та місце

07 лют. 2023 р., 17:00 – 31 груд. 2023 р., 23:50

Київ, Національна оперета України, Велика Васильківська, 53, Київ, Україна, 02000

Про захід

Національноа дитяча спеціалізована лікарня «Охматдит» - це найбільша дитяча лікарня України яка під час повномасштабної війни допомагає рятувати дітей, які отримали поранення в результаті бойових дій, та її фахівці щоденно тримають медичний фронт країни!

Перший захід – це Благодійний «Концерт при свічках» покликаний зібрати кошти на сучасний хірургічний мікроскоп від відомої німецької групи компаній Ляйка (Leica). На сьогоднішній день фахівці відділення мікрохірургії НДСЛ «Охматдит проводять операції за допомогою хірургічного мікроскопу японської компанії Олімпус (Olempus), дата виробництва 1990 року, який є технічно застарілим, та з багатьма вадами які не можливо усунути враховуючи його вік.  Не дивлячись на це, фахівцями відділення мікрохірургії лікарні НДСЛ «Охматдит» проводяться надскладні операції дітей з вогнепальними, мінно-вибуховими, осколковими пораненнями та контузіями.

Але мета започаткованої у 2023 році серії благодійних заходів від Київського Національного академічного театру Оперети та Благодійного фонду «Охматдит – здорове дитинство» - це донести до як найбільшого загалу людей важливість проведення операцій особливо дитячих, на сучасному медичному обладнанні, яке дозволяє захистити як дітей так і лікарів, в першому випадку воно покращує результативність операцій та зменшує післяопераційну реабілітацію, та в другому зменшує операційне навантаження на лікарів.

Для того  щоб це  стало можливим, та фахівці відділення мікрохірургії  НДСЛ «ОХМАТДИТ» змогли оперувати за допомогою сучасного хірургічного мікроскопу необхідно зібрати 1 млн. 230 тис. гривень. Тоді найбільша лікарня Україна стане ще на одну сходинку краще, та ближче до мети коли всі операції, та інші медичні заходи будуть проводитись на сучасному медичному обладнанню, та діти – майбутнє України будуть здорові та щасливі!

Благодійна допомогу можна надсилати на рахунки Фонду "Охматдит"

  • Рахунок в "ОТП Банк" рахунок мультивалютний  (IBAN): UA613005280000026000000025117
  • ЄДРПОУ: 44751319
  • Отримувач: Благодійна Організація "Благодійний Фонд "Охматдит - здорове дитинство"
  • Призначення платежу: Благодійна допомога

або за посиланням

https://www.ohmatdytfund.org/donate

Розклад


  • 1 день 4 години

    Благодійний «Концерт при свічках»

    Театр у ФОЄ

Поділитися

bottom of page