top of page

вт, 07 бер.

|

Віртуальний захід

Компанія "КУА "Бонум Груп" оголошує збір для ЛОР-відділення НДСЛ "ОХМАТДИТ"

Реєстрацію закрито
Інші заходи
Компанія "КУА "Бонум Груп" оголошує збір для ЛОР-відділення НДСЛ "ОХМАТДИТ"
Компанія "КУА "Бонум Груп" оголошує збір для ЛОР-відділення НДСЛ "ОХМАТДИТ"

Час та місце

07 бер. 2023 р., 00:00 – 31 груд. 2023 р., 23:50

Віртуальний захід

Про захід

Друзі які багато допомагають дитячій лікарні "Охматдит" - Компанія з управління активами ТОВ "КУА"БОНУМ ГРУП", в особі партнера, КІРІМОВА Олександра Ігоровича, разом з цільовим фондом "Охматдит - здорове дитинство" оголошують благодійний збір для дитячого ЛОР- вівідділення НДСЛ «Охматдит»  на хірургічну 

силову консоль для  проведення операцій на ЛОР-органах. Наша ціль зібрати 1 мільйон 930 тисяч 500 гривень!

ЛОР-відділення забезпечує надання висококваліфікованої допомоги дітям із патологією верхніх дихальних шляхів і органу слуха. Відділення є клінічною базою кафедри дитячої оториноларингології, аудіології та фоніатрії Національного університету охорони здоров’я України ім. П. Л. Шупика. Ми проводимо за рік близько 700 слухополіпшуючих операцій, також тісно співпрацюємо з іншими відділеннями з приводу діагностики слуху.

Також тісно співпрацює з відділеннями: інтенсивного виходжування глибоконедоношених дітей, інтенсивного виходжування і ранньої реабілітації дітей з перинатальною паталогією, відділенням інтенсивної терапії новонароджених, відділенням неврології, відділеннями трансплантації кісткового мозку і інтенсивної мегадозової хіміотерапії, відділенням інтенсивної хіміотерапії, відділенням хіміотерапії онкогематологічних захворювань та відділенням онкології, відділенням щелепно-лицьової хірургії, клінікою для лікування дітей з ВІЛ-інфекцією\СНІДОМ, та пацієнтами з медико-генетичного центру, центру орфанних захворювань, проводимо діагностику та лікування вроджених аномалій розвитку вуха, слухової труби, дітей з множинними синдромальними патологіями, такими як синдром Франческетті, Гольденхара та ін., займаємось хірургічним лікуванням пацієнтів усіх вікових категорій з патологією слуху! 

З повагою, колектив дитячого ЛОР-відділення НДСЛ «ОХМАТДИТ».

Система IPC® є високоспеціалізованою універсальною хірургічною силовою консолью для видалення м'яких тканин, кісткових тканин і кістки під час операцій на ЛОР-органах.

  • Straightshot M4 – це інноваційна силова рукоятка для операцій на ЛОР-органах, яка допомагає покращити інтраопераційну функціональність та точність під час надрізу чи видалення м'яких тканин, кісткових тканин чи кісток. 
  • Отологічний дриль Indigo дає можливість домогтися чудового огляду та доступу. Її невеликий легкий корпус забезпечує необхідну потужність та продуктивність під час широкого спектру отологічних операцій.
  • Високошвидкісний отологічний дриль Visao дозволяє хірургу досягти чудового огляду і доступу в комплекті з запатентованими вигнутими свердлами, які є відмінним елементом дизайну зовнішньої частини, що не обертається для того, щоб запобігти механічним пошкодженням критичних ділянок. Дриль Visao є добре збалансованою, зручною рукояткою із вбудованим водяним охолодженням та низьким температурним режимом роботи для тривалих операцій.

Благодійна допомогу можна надсилати на рахунки Фонду "Охматдит"

  • Рахунок в "ОТП Банк" рахунок мультивалютний  (IBAN): UA 25 300528 0000026002000025115 
  • ЄДРПОУ: 44751319
  • Отримувач: Благодійна Організація "Благодійний Фонд "Охматдит - здорове дитинство"
  • Призначення платежу: Благодійна допомога (ЛОР-відділення)

або за посиланням

https://www.ohmatdytfund.org/donate

Поділитися

bottom of page