top of page
SpinsBifida-002.jpg

КОНСТРУКЦІЇ ДЛЯ ХІРУРГІЧНОГО ЛІКУВАННЯ

Фонд Охматдит започаткував благодійну програму направлену на персональну допомогу пацієнтам НДСЛ "ОХМАТДИТ", які потребують хірургічного лікування з використанням конструкцій. Найкращі спеціалісти вертебрологи під головуванням хірурга - професора ЛЕВИЦЬКОГО Анатолія Феодосійовича, проводять хірургічне лікування сколіотичних деформацій хребта та інших вроджених вад з застосуванням найсучасніших методик та обладнання.

Якщо вам потрібна термінова допомога, будь ласка, заповніть анкету (дивись нижче, як отримати допомогу).

ЗАРАЗ ПОТРЕБУЄ ВАШОЇ ДОПОМОГИ

ДАЩЕНКО Матвій Андрійович (30.11.2008), діагноз: Spina Bifida, нервово  - м’язовий сколіоз, гідроцефалія післяопераційного лікування, нижній парез, нейро-м’язовий грудо-поперековий сколіоз 6 степеню, стан після корегуючи остеотомії. Навчається на відмінно у спеціалізованій школі «Надія».

Станом на зараз сім'я Матвія потребуємо фінансової допомоги для придбання конструкції хірургічного лікування на хребті, вартість даної системи складає 265 800 грн.

Посилання на монобанку збір для Матвія:

https://send.monobank.ua/jar/8d72r2aWnd

Dashchenko_Matvii-001.jpg

Матвій ДАЩЕНКО

Дата народження: 30 лисопада 2008 року

Діагноз: Нейро-м’язовий грудо-поперековий сколіоз (6-го ступеню)

ЗАВДЯКИ БЛАГОДІЙНІЙ ДОПОМОЗІ МАЄМО РЕЗУЛЬТАТ

7

Загальна кількість персональних звернень

5

Встановлено благодійних конструкцій

-

Наразі необхідно зібрати гривень благодійності

2

Чекають на благодійну допомогу для хірургічного лікування

600 000

Зібрано гривень персональної благодійної допомоги 

SpinsBifida-003.jpg

ЯК ОТРИМАТИ ДОПОМОГУ

На початку травня 2023 року фонд Охматдит разом з НДСЛ "ОХМАТДИТ" відділення ортопедії, завідувач БЕБЕШКО Олексій Володимирович, започаткували благодійну програму персональної допомоги пацієнтам, які потребують хірургічного лікування з застосуванням конструкцій.

Для участі у благодійній програмі необхідно виконати наступні умови:

 

  • ЗВЕРНЕННЯ ДО ЛІКАРЯ (ПОЛІКЛІНІКА)

Необхідно звернутись до НДСЛ "ОХМАТДИТ"  КОНСУЛЬТАТИВНО - ДІАГНОСТИЧНА ПОЛІКЛІНІКА, місто Київ, вулиця Стрітенська 7/9, та записатись на консультацію до ортопеда - травматолога дитячого.

  • ОТРИМАННЯ КОНСУЛЬТАЦІЙНОГО ВИСНОВКУ

Отримати первинний діагноз спеціаліста, та рекомендації про необхідність госпіталізації у відділення ортопедії та травматології НДСЛ "ОХМАТДИТ". Також буде видано ордер з датою на госпіталізацію у стаціонар.

  • КОНСУЛЬТАЦІЯ ЛІКАРЯ (СТАЦІОНАР)

Госпіталізація у відділення ортопедії та травматології НДСЛ "ОХМАТДИТ", де будуть проведено додаткове обстеження, та за його результатами обрано необхідну конструкцію для хірургічного лікування.

  • ЗВЕРНЕННЯ ДО ФОНДУ ОХМАТДИТ НА ОТРИМАННЯ ПЕРСОНАЛЬНОЇ БЛАГОДІЙНОЇ ДОПОМОГИ

Всі пацієнти НДСЛ "ОХМАТДИТ" мають можливість звернутись до благодійного фонду Охматдит, для участі у благодійній програмі персональної допомоги, яка націлена на допомогу тим пацієнтам, яким поставлено діагноз, та зазначено необхідність хірургічного лікування в використанням конструкції.

Для участі необхідно надати:

  1. Формуляр заявки          (АНКЕТУ);

  2. Документи, зазначені в анкеті;

  3. Фотокартки пацієнта.

Увесь вищезазначений перелік документів відправили на пошту: contact@ohmatdytfund.org

bottom of page