top of page
mission-values-002b.jpg

МІСІЯ ТА ЦІННОСТІ

Ми наполегливо працюємо, щоб надавати дітям найкращу медичну допомогу. Купуємо медичне обладнання, яке допомагає зберегти життя наших дітей, а лікарям виконувати свою роботу з залученням провідних світових технологій. Реалізуємо медичні проєкти та впливаємо на суспільні процеси, щоб посилити медичний фронт країни.

ЦІННОСТІ ФОНДУ

  • ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

Будь-яке рішення, вчинок або сказане слово впливають на репутацію Фонду або команди. Тому всі працюємо разом на спільний успіх, який складається з результатів кожного. У нас спільні цілі, тому ми не маніпулюємо, не обманюємо, а з радістю допомагаємо один одному. 

  • ПОВАГА ТА ПОЗИТИВІЗМ

В основі успіхів Фонду лежить повага до кожного благоотримувача, колеги чи партнера, до їх думок та поглядів. Ми цінуємо професіоналізм, повагу та позитивізм між всіма учасниками.

  • НАЦІЛЕНІСТЬ НА РЕЗУЛЬТАТ

Результат - це важка праця, виваженість кожного прийнятого рішення, дискусії, обговорення, та допомога один одному в роботі. Всі ці чинники формують те, яким буде кінцевий результат. Команда завжди націлена на ефективність, збереження часу та ресурсів, що дозволяє досягати поставлених цілей якомога ефективніше.

  • ВІДКРИТІСТЬ ДО НОВОГО

Ми вивчаємо найкращий світовий досвід і впроваджуємо світові практики, а це можливо лише завдяки постійному зростанню і самовдосконаленню, для того щоб ефективно змінювати нашу команду на краще. Кожного дня відкриваються нові можливості завдяки наполегливій роботі над собою і тільки так вдається щось змінити в цьому світі!

mission-values-004b.jpg
bottom of page